fbpx

Nieruchomości Tarnowskie Góry

Kupno domu czy mieszkania nie jest łatwym zadaniem. Na wybór odpowiedniego lokalu wpływa wiele czynników: lokalizacja, metraż, budownictwo itp. Warto skorzystać z usług agencji nieruchomości, która dysponuje wieloma ofertami sprzedaży budynków z rynku pierwotnego. Współpracując z biurem nieruchomości otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Biuro nieruchomości Tarnowskie Góry

Jeżeli interesuje Cię mieszkanie lub dom na terenie śląska, skorzystaj z usług agencji nieruchomości Lea Development. Znajdziesz u nas ogłoszenia domów na sprzedaż z komfortową działką i miejscem parkingowym. Osiedle Wzgórze Witosa to lokalizacja usytuowana w otoczeniu licznych parków i terenów zielonych, dzięki czemu możesz aktywnie spędzać czas z rodziną czy przyjaciółmi. Każdy budynek posiada oddzielny wjazd, garaż i miejsce parkingowe.

Rynek pierwotny Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry to dynamicznie rozwijająca się lokalizacja. Osiedle Wzgórze Witosa usytuowane jest w okolicy licznych terenów zielonych i parków, w bliskiej odległości od centrum Tarnowskich Gór. Komfortowe domy bliźniacze na osiedlu Wzgórze Witosa są również bardzo dobrze skomunikowane z innymi miastami aglomeracji śląskiej. Osiedle znajduje się w niedalekiej odległości od autostrady A1 w kierunku Gliwic i Pyrzowic. Rynek pierwotny w Tarnowskich Górach oferuje różne nieruchomości: dom wolnostojący, domy w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. Lea Development oferuje komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ponad 120 m 2. Tarnowskie Góry to propozycja dla osób, które chcą uciec od zatłoczonych miast.

Zapoznaj się z ofertą sprzedaży i postaw na lokalizację blisko centrum.

Dowiedz się więcej o: