fbpx

Domy deweloperskie Tarnowskie Góry

 

Wzgórze Witosa to propozycja dla osób z województwa śląskiego, Tarnowskich Gór, Katowic, Chorzowa i innych miast ościennych. Kameralne i bezpieczne osiedle składa się z 20 domów w stanie deweloperskim. Ciekawa propozycja, która jest połączeniem spokojnej okolicy z bliskością centrum miasta. Dużo terenów zielonych pozwala na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu, na aktywności fizycznej czy spacerze z rodziną. Tarnowskie Góry to miasto stale rozwijające się, stanowi świetną lokalizację dla osób, którym zależy na prywatności i terenach zielonych, bez rezygnacji z możliwości jakie daje nam centrum miasta.

Domy w stanie deweloperskim – zalety

Do największych zalet domów z rynku pierwotnego jest przede wszystkim możliwość własnej adaptacji i wykończenia pomieszczeń. Decyzja o zakupie domu w stanie deweloperskim to z pewnością oszczędność czasu. Nie musimy martwić się o skomplikowany plan budowy, otrzymujemy dom gotowy do wykończenia i własnego zaaranżowania. Oprócz tego, domy deweloperskie tworzone są według najnowszych technologii budowlanych. Nowe budownictwo pozwala ograniczyć koszty związane z eksploatacją domu. Do zalet z pewnością możemy zaliczyć: własny ogród, miejsce garażowe czy też brak sąsiadów nad czy pod nami, co znacząco odróżnia domy od mieszkania na osiedlu blokowisk.

Dom bliźniak Tarnowskie Góry budowa

Nowe domy Tarnowskie Góry – lokalizacja

Decydując się na dom w stanie deweloperskim, ważnym aspektem będzie okolica. Wzgórze Witosa położone jest z dala od zgiełku, wokół przyrody i zieleni. Warto jednak podkreślić fakt, że w bliskiej odległości znajduje się centrum miasta. W okolicy znajdują się m.in place zabaw, siłownia, szkoła, kompleks handlowy i Park Rzepeckiego. Osiedle domów deweloperskich jest również bardzo dobrze połączone komunikacyjnie. W niedalekiej odległości znajduje się zjazd na autostradę A1, która prowadzi w kierunku Pyrzowic i Gliwic. Wybierając taką lokalizację, możesz cieszyć się terenami zielonymi i prywatnością, będąc jednocześnie blisko uroków miasta. Osiedle domów deweloperskich w Tarnowskich Górach znajduje się w niedalekiej odległości od miast ościennych: z Katowicami dzieli nas 25 km, Bytomiem 12 km, Gliwicami 22 km.

Tradycyjne budownictwo

Domy deweloperskie na Wzgórzu Witosa to obiekty niepodpiwniczone z dwoma kondygnacjami oraz płaskim dachem. Powierzchnia działki przekracza 120m2. Przy budowie użyta została tradycyjna technologia, która jest gwarancją trwałości. Wykorzystano murowane pustaki poryzowane, natomiast termoizolacja ścian została wykonana za pomocą płyt styropianowych. Nowoczesne domy wykonane są z najlepszych materiałów, odpornych na zewnętrzne czynniki atmosferyczne. Co najważniejsze, nie wpływają one negatywnie na zdrowie ludzi i nie szkodzą środowisku. Oprócz tego, nowe budownictwo znacząco wpływa na ograniczenie opłat za ocieplanie i innych kosztów eksploatacyjnych. Rynek pierwotny oferuje wysoką jakość wykonania i użytych materiałów, dlatego tak chętnie nowe domy wybierane są do zamieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Lea Development, która proponuje atrakcyjne domy na sprzedaż!

Najważniejsze informacje nowa inwestycja Tarnowskie Góry

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Wzgórze Witosa to nowa inwestycja domów na sprzedaż. Osiedle leży na granicy Tarnowskich Gór niedaleko od centrum miasta, w zielonej okolicy. Centrum Tarnowskich Gór możesz mieć na wyciągniecie ręki, wybierając działkę na obrzeżach. Nowe domy piętrowe na osiedlu Wzgórze Witosa to świetna inwestycja dla rodzin z dziećmi czy par, które lubią towarzystwo sąsiadów. Liczba pokoi na każdym piętrze to 4 plus łazienka i pralnia. Dom deweloperski w zabudowie bliźniaczej to połączenie zalet domu jednorodzinnego z cechami domu w zabudowie szeregowej. Tarnowskie Góry to świetna lokalizacja do zamieszkania z uwagi na liczne tereny zielone i bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę.

Tarnowskie Góry – domy na osiedlu Wzgórze Witosa

Znajdujące się w mieście Tarnowskie Góry domy tworzące kompleks jakim jest osiedle Wzgórze Witosa cechuje wysoki standard wykonania przy użyciu niezawodnych i trwałych materiałów. Wyróżnia je również przejrzysty i przemyślany rozkład pomieszczeń pozwalający bez najmniejszych przeszkód przechodzić z przedpokoju do salonu lub jadalni połączonej z kuchnią a także pomiędzy pomieszczeniami znajdującymi się na piętrze. Oferowane przez Lea Development w mieście Tarnowskie Góry domy wyróżniają duże okna zapewniające dopływ naturalnego światła i przydające budynkowi nowoczesnego, minimalistycznego wyglądu. Na niego składa się również stylowe połączenie kolorów takich jak brąz, szarość i jasnej barwy tynku pokrywającego budynki. Prosta bryła sprawia, że są one przyjemne dla oka i z pewnością przypadną do gustu osobom, dla których, w zakresie czysto wizualnym, mniej znaczy więcej.

Domy na sprzedaż Tarnowskie Góry – okolice i czego się po nich spodziewać

Znajdujące się na osiedlu Wzgórze Witosa w mieście Tarnowskie Góry domy na sprzedaż otacza przyjazna w odbiorze okolica. W najbliższym otoczeniu znajduje się Park w Reptach, w którym zaczerpnąć można świeżego powietrza lub wyjść na spacer z psem lub dziećmi. W pobliżu znajduje się również przychodnia, w której w trakcie choroby uzyskasz pomoc, a także siłownia oraz ośrodek jeździecki, któr dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas z pewnością okażą się nie lada atrakcją. Dostępne w mieście Tarnowskie Góry domy na sprzedaż znajdują się w pobliżu drogi krajowej 78, wzdłuż której znajdują się restauracje, sklepu spożywcze a także stacja benzynowa. Nowoczesne, funkcjonalne, ergonomiczne budownictwo, doskonała lokalizacja i najwyższa jakość to zdecydowanie największe zalety, którymi poszczycić się mogą domy na sprzedaż w Tarnowskich Górach.

Sprawdź również nowe mieszkania deweloperskie Tarnowskie Góry.