fbpx

Domy w stanie surowym Tarnowskie Góry

 

Wzgórze Witosa w Tarnowskich Górach to osiedle 20 nowych domów w stanie surowym, które możesz wykończyć według własnego pomysłu i projektu. W okolicy, znajdują się liczne tereny zielone, parki czy place zabaw. Jest to miejsce idealne dla osób, którym zależy na przestrzeni do uprawiania sportów czy spacerów. Niedaleka odległość od centrum miasta sprawia, że najważniejsze obiekty masz w zasięgu ręki.

Stan surowy zamknięty

Surowy stan zamknięty domu to etap w którym wykonany został montaż okien, drzwi zewnętrznych, bramy garażowej, ścianek działowych czy izolacji. W obiektach doprowadzone zostały media, natomiast instalacje wewnętrzne leżą w gestii kupującego. Wszystkie prace konstrukcyjne zostały wykonane, łącznie z wykończeniem domu na zewnątrz. Są to najważniejsze elementy przy budowie domu, dlatego warto postawić na solidne materiały, które zagwarantują trwałość. Położenie tynków, czy wykończenie podłóg wchodzą już w skład stanu deweloperskiego.

Wykończenie stanu surowego do deweloperskiego

W przypadku zakupu projektu na Wzgórzach Witosa, umożliwiamy naszym Klientom usługę doprowadzenia domu ze stanu surowego do deweloperskiego. W trakcie budowy możesz ingerować w rozmieszczenie ścianek działowych i układ pomieszczeń, zgodnie ze swoimi preferencjami. Jesteśmy elastyczni i chętnie działamy zgodnie z sugestiami naszych Klientów.

Korzyści

Decydując się na zakup domu w stanie surowym możesz dowolnie zaprojektować wszelkie instalacje. Sam ustalasz gdzie i w ile gniazdek lub elementów oświetlenia wyposażysz swój dom. Masz również wpływ na cały system ogrzewania wraz z ułożeniem grzejników. W zależności od Twoich potrzeb możesz wyposażyć dom np. w ogrzewanie podłogowe, wentylację, klimatyzację czy system alarmowy. Dom w stanie surowym zamkniętym zdecydowanie jest dobrą opcją dla osób, którym zależy na elastyczności i chcą ingerować w ostateczny wygląd domu. Razem z Lea Development możesz to osiągnąć, wybierając jeden z domów bliźniaczych na terenie Tarnowskich Gór i okolic. Naszą lokalizację wybierają osoby z całego śląska. Osiedle Wzgórze Witosa mieści się niedaleko Katowic, Chorzowa czy Bytomia.

Sprawdź również ofertę: dom bliźniak Tarnowskie Góry.