fbpx

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej to propozycja dla osób, które szukają ucieczki od miejskiego zgiełku i blokowisk. Atrakcyjne otoczenie, pełne zieleni, przyrody i własny ogródek to wymarzone miejsce dla wielu z nas. Wzgórze Witosa to piętrowe domy bliźniaki o eleganckim wykończeniu. Doskonała lokalizacja, w bliskiej odległości od centrum Tarnowskich Gór. Osiedle jest bardzo dobrze połączone komunikacyjnie. Niewielki dystans (około 6 km) dzieli go od zjazdu na autostradę A1 w kierunku Gliwic i Pyrzowic.

Osiedle domów bliźniaczych

Osiedle Wzgórze Witosa to inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej. Nasz projekt obejmuje piętrowe domy z płaskim dachem, z garażem i własnym ogródkiem. Bezpieczne i kameralne osiedle oferuje 20 domków bliźniaczych o powierzchni ponad 120 m2. Są one alternatywą i kompromisem pomiędzy obiektem wolnostojącym, a domami szeregowymi. Dom bliźniak to dwa lustrzane, połączone ze sobą obiekty. Pomimo bliskiego położenia z sąsiadami, zyskujesz trochę prywatność w postaci osobnego wejścia, garażu czy ogródka. Każdy budynek posiada przestronne i funkcjonalne pomieszczenia, które możesz zaaranżować według własnych potrzeb.

Dom w zabudowie bliźniaczej – korzyści

Dom bliźniak to interesująca propozycja dla wielopokoleniowej rodziny. Jeżeli zależy Ci na bliskim sąsiedztwie z inną rodziną, zachowując przy tym całkowitą prywatność – to będzie idealne rozwiązanie.

Główną zaletą domów bliźniaczych jest ich cena. Na jednej posesji znajdują się dwa osobne budynki. Domy są również bardzo symetryczne i wykończone eleganckimi detalami. Wzgórze Witosa to nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, które są energooszczędne. Cały projekt powstał przy użyciu tradycyjnych technologii budowlanych. Domy zbudowano z murowanych pustaków poryzowanych, natomiast do izolacji ścian wykorzystano płyty styropianowe. Odpowiednia termoizolacja i wysokiej jakości materiały mają wpływ na szybkość nagrzewania się budynku. Pozwoli to ograniczyć koszty eksploatacji domu związane z ogrzewaniem. Na niższe koszty ocieplenia budynków ma również wpływ fakt, że ściany domów są znajdują się w bliskiej odległości.

Lokalizacja Tarnowskie Góry

Wzgórze Witosa to propozycja dla osób szukających deweloperskich domów bliźniaczych na terenie śląska. Tarnowskie Góry to świetna lokalizacja z uwagi na dużą liczbę terenów zielonych i niedalekiej odległość od centrum miast aglomeracji śląskiej. Bliska odległość od autostrady A1 sprawia, że jest to świetna lokalizacja dla osób z okolic Gliwic, Katowic, Chorzowa, Bytomia i innych pobliskich miast. Osiedle domków bliźniaczych w Tarnowskich Górach – Wzgórze Witosa – to rozwiązanie dla osób szukających domów w otoczeniu przyrody. Liczna zieleń i sąsiedztwo parków sprawiają, że jest to idealne miejsce do spacerów z rodziną lub uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Lea Development to deweloper oferujący domy na sprzedaż w Tarnowskich Górach. Dom w zabudowie bliźniaczej oferuje część rozwiązań zaczerpniętych z domu wolnostojącego oraz szeregowca. Wybierz dom bliźniak Tarnowskie Góry i ciesz się przyrodą z dala od zgiełku miasta.

Sprawdź ofertę na domy deweloperskie Tarnowskie Góry i domy w stanie surowym Tarnowskie Góry.