fbpx

Finansowanie

Chcesz dowiedzieć się, na jaką nieruchomość możesz sobie pozwolić? Oszczędź czas i pieniądze. Zachęcamy do spotkania z naszym ekspertem finansowym, który – na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji – wyliczy dokładnie Twoją zdolność kredytową. Umów spotkanie w naszym biurze, w swoim w domu, w dowolnie wybranym miejscu – w dogodnym dla siebie czasie.

Grzegorz Brzyski ekspert ds. finansowania

„Jako ekspert kredytowy pomogę ci w wyborze kredytu hipotecznego dostosowanego do twoich potrzeb, przeanalizuję Twoją zdolność, wynegocjuję kredyt na najlepszych dla Ciebie warunkach oraz pomogę Ci przejść przez wszystkie formalności- wszystko to zrobię dla Ciebie CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE”

Proces kredytowy w kilku krokach

KROK 1

Potwierdź swoją zdolność kredytową

KROK 2

Wybierz dom i podpisz umowę z deweloperem

KROK 3

Spotkaj się z Ekspertem ds. Kredytów i złóż wnioski do banków

KROK 4

Zapoznaj się z draftem umowy kredytowej

KROK 5

Podpisz umowę kredytową

Dlaczego warto skorzystać z usług z Eksperta bankowego?

Zacznijmy od tego, że taka osoba ma większe możliwości i doświadczenie. To przekłada się bezpośrednio na zaoszczędzony czas i pieniądze- sprawdzenie wielu ofert i ich porównanie to czasochłonne zadanie. Doradca kredytowy po uzyskaniu odpowiednich informacji o Twojej kondycji finansowej, zarobkach czy celu kredytu, zajmie się znalezieniem odpowiednich propozycji kredytów “zmierzonych” specjalnie na Ciebie. Doświadczenie wieloletnie doradcy zdobyte na rynku kredytów hipotecznych, pozwoli realnie ocenić możliwości kredytowe Ważne jest też to, że Ekspert jest zawsze na bieżąco, dlatego jeśli będą dostępne nowe promocje kredytów hipotecznych, dostaniesz o nich wiadomość.

EKSPERT FINANSOWY

GRZEGORZ BRZYSKI

Prospekt Finanse jest zarejestrowanym przez KNF pośrednikiem kredytu hipotecznego i konsumenckiego.
Jako ekspert kredytowy pomogę ci w wyborze kredytu hipotecznego dostosowanego do twoich potrzeb, przeanalizuję Twoją zdolność, wynegocjuję kredyt na najlepszych dla Ciebie warunkach oraz pomogę Ci przejść przez wszystkie formalności- wszystko to zrobię dla Ciebie CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE.
Finansowanie nieruchomości nie będzie skomplikowane, ponieważ jesteśmy tu dla ciebie.
Od ponad 15 lat świadczymy usługi na rynku finansowym. Doświadczenie pozwala nam na znalezienie ofert dopasowanych do Państwa potrzeb.

KONTAKT

telefon: 507 539 939 / www.prospektfinanse.pl / email: g.brzyski3@wp.pl, biuro@prospektfinanse.pl