fbpx

Nowe mieszkania deweloperskie Tarnowskie Góry

 

Domy i nowe mieszkania deweloperskie to oferta z rynku pierwotnego. Przeznaczona dla osób, którym zależy na wysokiej jakości oraz dobrej lokalizacji. Osiedle Wzgórze Witosa łączy ze sobą dwa czynniki: życie w mieście i atrakcyjne otoczenie, pełne zieleni. Świetne miejsce, jeżeli zależy Ci na nowym mieszkaniu, gdzie możesz obcować z przyrodą, jednocześnie mając blisko do pracy w centrum miasta. Domy i mieszkania w stanie deweloperskim tworzone są z myślą o środowisku, a przy ich budowie nie używa się materiałów, które mogą szkodliwie oddziaływać na zdrowie mieszkańców czy naturę. Mieszkania charakteryzują się przemyślaną infrastrukturą. W zasięgu ręki masz najważniejsze obiekty tj. plac zabaw, przychodnie, szkołę, kościół czy atrakcyjny Park Rzepeckiego. Przyjazne otoczenie, pełne zieleni sprawia, że jest to miejsce idealne dla osób lubiących aktywnie spędzić czas lub dla rodzin z dziećmi.

Mieszkanie deweloperskie w okolicach miasta Tarnowskie Góry – otoczenie

Na zakup mieszkania czy domu deweloperskiego, duży wpływ ma otoczenie i lokalizacja. Ważne, żeby mieć dostęp do opieki zdrowotnej, szkoły czy parku. Im bardziej atrakcyjna i rozbudowana infrastruktura, tym większe ceny i popyt. Jeżeli zależy Ci na spokojnej okolicy, zwróć uwagę by mieszkania na sprzedaż nie były zlokalizowane koło ruchliwych ulic czy tras szybkiego ruchu. Wzgórze Witosa to osiedle, które położone jest w spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór. Ma jednak dobre połączenie komunikacyjne. Zaledwie 6 km od osiedla znajduje się zjazd na autostradę A1, która prowadzi w kierunki Pyrzowic i Gliwic. Tarnowskie Góry to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, młodych małżeństw czy singli lubiących aktywnie spędzać czas.

Decydując się na nowy dom czy mieszkanie deweloperskie zwróć również uwagę na finansowanie. Zarówno jeżeli chodzi o Twoje możliwości, jak i sposób realizacji po stronie dewelopera. Osiedle Wzgórze Witosa finansowane jest ze środków spółki. Oferujemy gotowe domy i obiekty, dlatego nie ponosisz żadnego ryzyka związanego z inwestycją.

Wykańczanie pomieszczeń

Funkcjonalne i przestronne pomieszczenia w przypadku nowych mieszkań w stanie deweloperskim to również istotna kwestia. Każdy obiekt na Wzgórzu Witosa jest dobrze przemyślany i oferuje komfortowe pomieszczenia z garażem, oraz dużym ogrodem, pełnym zieleni. Nie musisz martwić się o miejsce parkingowe. Mieszkanie deweloperskie daje możliwość adaptacji i aranżacji dostępnych pokojów według własnych potrzeb. Nowoczesne apartamenty to gwarancja wysokiej jakości, dająca możliwość własnej aranżacji w nowym miejscu.

Korzyści

Do największych korzyści bez wątpienia zalicza się możliwość własnej aranżacji i wykończenia mieszkania. Możemy dopilnować wszystkich detali i zaprojektować je według własnej koncepcji. Dwupoziomowym apartament do własnej aranżacji to przestronne i nowoczesne wnętrza. Inwestycje deweloperskie (mieszkania i domy) powinny odznaczać się wysoką jakością użytych materiałów i solidnością. Wierzymy w to jako deweloper, dlatego Wzgórze Witosa budowane jest z zastosowaniem wysokiej jakości, specjalistycznych materiałów budowlanych, w zgodzie ze środowiskiem. Użyte materiały są odporne na negatywne działanie czynników atmosferycznych. Nie wytwarzają substancji szkodliwych dla środowiska i mieszkańców. Pozwalają również zaoszczędzić ciepło. Decydując się na jeden z naszych obiektów możesz liczyć na niskie koszty związane z ogrzewaniem.

Osiedle Wzgórze Witosa w Tarnowskich Górach to propozycja dla osób szukających nowoczesnych domów i mieszkań w otoczeniu natury. Obiekty mogą zainteresować osoby, które szukają domów oraz nowego mieszkania: śląskie, Katowice, Chorzów, Gliwice, Bytom i inne miasta ościenne. Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkania w spokojnej okolicy, blisko centrum miasta. Rynek pierwotny daje możliwość dowolnej aranżacji swojego mieszkania. Nowa inwestycja obejmuje o 20 budynków o powierzchni ponad 120 m2. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż w nowym budownictwie na terenie śląska.

Szukasz domów na terenie Śląska? Skorzystaj z naszej oferty domów deweloperskich Tarnowskie Góry.