fbpx

Domy deweloperskie Katowice

 

Wzgórze Witosa to osiedle 20 domów deweloperskich w okolicach Katowic i województwie śląskim. W niedalekiej odległości znajduje się zjazd na autostradę A1, która prowadzi w stronę Gliwic i Pyrzowic. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne sprawia, że inwestycja w Tarnowskich Górach jest również atrakcyjna dla osób z miast ościennych np. Katowic. Katowice są sercem aglomeracji śląskiej i stanowią ważny ośrodek kulturalny czy handlowy. Osiedle Wzgórze Witosa łączy ze sobą korzyści dużego miasta z bliskością przyrody. Dużo miejsc zielonych zachęca do licznych spacerów i wykonywania aktywności fizycznej.

Nowe domy od dewelopera na Śląsku – Katowice

W przypadku nowych domów bardzo ważna jest ich lokalizacja. Wzgórze Witosa dzielą od Katowic 25 km. Niewielka odległość sprawia, że możesz mieszkać w spokojnej okolicy, ciesząc się atrakcjami stolicy aglomeracji śląskiej. Domy od dewelopera w okolicy Katowic to obiekty bliźniacze z dwoma piętrami, płaskim dachem, garażem oraz ogrodem. Przy budowie zastosowano nowoczesne i trwałe materiały, które są odporne na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Stworzone zostały w zgodzie z otaczającą naturą, z produktów nie wpływających negatywnie na zdrowie czy środowisko.

Wykończenie domu Katowice

Domy od dewelopera Lea Development to domy w stanie surowym zamkniętym, które możemy przystosować do stanu deweloperskiego. Na etapie projektowania, możemy wprowadzić dowolne zmiany w zakresie rozmieszczenia ścian i pomieszczeń. Daje to elastyczność i swobodę w dopasowaniu domu do naszych potrzeb. Jeżeli chcemy zaoszczędzić czas na budowę i jego wykończenie warto skorzystać z propozycji domu w stanie deweloperskim. Innowacyjne materiały i nowe budownictwo w obrębie Katowic wpływa na ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją domu. Termoizolacja ścian przy pomocy płyt styropianowym ogranicza ucieczkę ciepła z pomieszczeń.

Wzgórze Witosa to osiedle mieszczące się w Tarnowskich Górach w bliskiej odległości od Katowic i innych miast aglomeracji śląskiej. Zapraszamy chętnych do zamieszkania w zielonej dzielnicy z dala od wieżowców i zgiełku!

Sprawdź również: dom bliźniak Katowice, mieszkania w stanie surowym Śląsk.