fbpx

Dom bliźniak Katowice

 

Lea Development oferuje domy w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym dla osób z rejonu Katowic i województwa śląskiego. Osiedle Wzgórze Witosa to miejsce dla osób, które cenią sobie bliskość przyrody i zależy im na lokalizacji w pobliżu terenów zielonych. Mimo atrakcyjnej i spokojnej okolicy, Wzgórze Witosa znajduje się w bliskiej odległości od centrum miasta Tarnowskie Góry i miast ościennych aglomeracji śląskiej. Decydując się na nasze osiedle, nie musisz więc rezygnować z korzyści jakie daje centrum miasta. Liczne tereny zielone, parki i place zabaw, zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu.

Katowice i okolice osiedle domów bliźniaczych

Dom w zabudowie bliźniaczej w okolicach Katowic to kompromis między budynkiem wolnostojącym, a domem szeregowym czy blokowiskami. Bliźniaki oferują trochę prywatności w postaci indywidualnego wejścia, własnego garażu czy ogródka. W bliskiej odległości zyskujemy również sąsiada, lecz osiedle nie jest zatłoczone. Wzgórze Witosa oferuje 20 domów w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Oferowane obiekty są wykończone z zewnątrz, posiadają okna, doprowadzone media, drzwi garażowe czy wejściowe. Dla każdego Klienta oferujemy możliwość przystosowania bliźniaków w stanie surowym do stanu deweloperskiego. Jesteśmy elastyczni i na etapie projektowania, otwarci na wszelkie sugestie.

Dom bliźniak Gliwice

Nowe budownictwo województwo śląskie – możliwości

Do korzyści, z pewnością możemy zaliczyć oszczędności związane z ogrzewaniem – z uwagi na bliskość drugiego domu bliźniaczego. W porównaniu do domów szeregowych, bliźniaki oferują większą powierzchnię użytkową, a także dużo większy ogród.

Wzgórze Witosa to osiedle piętrowych domów w zabudowie bliźniaczej o eleganckim wykończeniu. Nowoczesne obiekty budujemy w zgodzie ze środowiskiem, z zastosowaniem innowacyjnych materiałów, gwarantujących trwałość. Domy bliźniacze w województwie śląskim zostały wykonane z poryzowanych pustaków murowanych, a do izolacji ścian zastosowano styropianowe płyty. Wykorzystanie nowoczesnych materiałów do termoizolacji sprawiają, że znacząco wpływają one na szybkość nagrzewania się budynku oraz utrzymywania temperatury wewnątrz pomieszczeń. Domy na Wzgórzu Witosa są energooszczędne i pozwalają oszczędzić na rachunkach.

Interesuje Cię zakup nowoczesnego domu w okolicach Katowic? Koniecznie sprawdź możliwości osiedla Wzgórze Witosa. Świetna lokalizacja w województwie śląskim w bliskiej odległości od centrum aglomeracji – Katowic. Osiedle ma bardzo dobre połączenie. W obrębie 6 km znajduje się zjazd na autostradę A1, którą pojedziesz w kierunku Gliwic i Pyrzowic.

Sprawdź również: dom w stanie surowym Katowice, domy deweloperskie Katowice.