fbpx

Mieszkania w stanie surowym Śląsk

 

Mieszkanie w stanie surowym zdecydowanie pozwoli Ci wykończyć go według własnych potrzeb. Szukając mieszkań na terenie Śląska, sprawdź nowoczesne osiedle Wzgórze Witosa, które umożliwia zakup domów i mieszkań surowych. Każdy z nich możemy doprowadzić do stanu deweloperskiego.

Lea Development oferuje domy i mieszkania w surowym stanie, w atrakcyjnej lokalizacji w województwie śląskim. Liczne tereny zielone i parki w połączeniu z bliskością centrum miasta sprawiają, że Wzgórze Witosa to najlepsze miejsce w okolicy Katowic i Tarnowskich Gór.

Mieszkanie surowe a deweloperskie

Mieszkania surowe są znacznie rzadziej sprzedawane niż te w stanie deweloperskim. Obydwie opcje nie dają nam możliwość wprowadzenia się od razu. Nie są to mieszkania pod klucz. W zależności od tego w jakim stanie odbierzemy mieszkanie, czekają nas jeszcze prace wykończeniowe. Stan surowy wiąże się z koniecznością doprowadzenia instalacji elektrycznych, umiejscowienia gniazdek czy miejsc na oświetlenie. Często musimy zająć się tynkowaniem ścian czy systemem grzewczym. Do decyzji kupującego należy również wybór związany z podłogami. Dowolnie możesz wykorzystać płytki, panele czy parkiet. W przypadku stanu deweloperskiego skupiamy się już na samym wykończeniu pomieszczeń. Biorąc pod uwagę stan mieszkania surowego, musimy liczyć się z dłuższym terminem realizacji, co opóźni wprowadzenie się do nowego domu.

Wyjątkowa inwestycja na Śląsku

Wzgórze Witosa to osiedle domów i mieszkań w stanie surowym ze świetną lokalizacją. Niedaleko znajduje się centrum miasta Tarnowskich Gór i zjazd na autostradę A1 w kierunku Pyrzowic i Gliwic. Nowoczesna dzielnica na terenie śląska z mnóstwem zieleni to świetna alternatywa dla zgiełku zatłoczonych miast. Wzgórze Witosa to również idealna propozycja dla mieszkańców miast ościennych: Katowic, Bytomia, Chorzowa i innych.

Sprawdź też: mieszkania deweloperskie Tarnowskie Góry.