fbpx

Domy w stanie surowym Katowice

 

Domy na osiedlu Wzgórze Witosa znajdują się w niedalekiej odległości od Katowic, które stanowią centrum aglomeracji śląskiej. Jest to bardzo istotny ośrodek kultury, handlu i ekonomii. Rynek nieruchomości w obrębie Katowic stale poszerza się o nowe osiedla i domy w stanie surowym czy deweloperskim. Z uwagi na lokalizację, rozwinięcie dróg czy infrastrukturę, popyt na nowe domy i mieszkania w Katowicach i miastach ościennych jest bardzo duży. Lea Development jako deweloper wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i oferuje zakup domów surowych zamkniętych w obrębie Katowic i województwa śląskiego.

Stan surowy zamknięty Katowice

Wzgórze Witosa oferuje domy w stanie surowym zamkniętym nieopodal Katowic. Oznacza to, że wszelkie prace związane z konstrukcją budynku zostały wykonane, łącznie z wykończeniem na zewnątrz. Ten stan wykończenia stanowi obiekt z zamontowanymi oknami, drzwiami wejściowymi i bramą garażową. Postawione zostały również ściany działowe oraz izolacja. Wszelkie instalacje wewnątrz domu leżą po stronie kupującego. Możesz dowolnie rozmieścić i określić liczbę gniazdek, włączników świateł, zamontować system ogrzewania czy wentylację. Odpowiednie dobranie materiałów i wykonanie elementów konstrukcyjnych domu w stanie surowym jest niezwykle ważne. To od tego etapu prac zależy jak z biegiem lat będzie wyglądała trwałość całego obiektu.

Dom w stanie surowym vs. deweloperskim

Dom w stanie surowym z pewnością będzie dobry dla osób, którym zależy na elastycznych rozwiązaniach i możliwości ingerencji w projekt. Lea Development umożliwia także Klientom doprowadzenie domu do stanu deweloperskiego. W takim przypadku otrzymujesz obiekt, w którym położone są tynki, wykończone podłogi, podłączony system ogrzewania itp. Po stronie Klienta leży aranżacja wnętrza i zadbanie o detale. Kupno domu w stanie surowym zamkniętymi, wiążę się z nieco dłuższym czasem oczekiwania na wprowadzenie się. Do wykończenia domów deweloperskich potrzebujesz stosunkowo mniej czasu, za to w przypadku stanu surowego, Klient sam może zadecydować o rozprowadzeniu instalacji elektrycznej czy też wyborze rodzaju ogrzewania.

Mimo, że osiedle domów bliźniaczych w stanie surowym na Wzgórzu Witosa nie mieści się w Katowicach, od tego miasta i innych ościennych dzieli go niewielka odległość. Wybierając jeden z naszych obiektów zyskujesz świetne połączenie komunikacyjne z miejscowościami takimi jak: Bytom, Chorzów czy Gliwice.

Sprawdź również: domy deweloperskie Katowice, mieszkania w stanie surowym Śląsk.