fbpx

Nowoczesne domy jednorodzinne na sprzedaż – Tarnowskie Góry

Nowoczesne domy jednorodzinne – dwulokalowe z ogrodem

Nowoczesne domy jednorodzinne powinny być nie tylko stylowe, ale przede wszystkim funkcjonalne. Kierując się tymi wyznacznikami na osiedlu Wzgórze Witosa w pobliżu miasta Tarnowskie Góry powstały domy jednorodzinne w bliźniaczej zabudowie. Wyróżniają się one nie tylko obecnością ogrodu, ale przede wszystkim wysokiej jakości wykończeniem elewacji wykonanym z materiałów o właściwościach termoizolacyjnych i energooszczędnych. Elegancko prezentujące się, wyposażone w okna o dużej powierzchni zapewniającej odpowiednie doświetlenie wnętrz, nowoczesne domy jednorodzinne znajdujące się na osiedlu Wzgórze Witosa to budownictwo dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, młodych małżeństw a także singli ceniących sobie przestrzeń osobistą. Otoczone zielenią w postaci ogrodu oraz sąsiadującego parku nowoczesne domy jednorodzinne do kupienia są w pobliżu miasta Tarnowskie Góry.

Domy jednorodzinne na sprzedaż – śląskie osiedle Wzgórze Witosa

Oferowane przez Lea Development domy jednorodzinne na sprzedaż znajdują się na terenie śląskiego województwa i są częścią inwestycji osiedle Wzgórze Witosa – kompleksu otoczonego przyrodą oraz znajdującego się w pobliżu rozbudowanej infrastruktury tak komunikacyjnej, jak i usługowo-handlowej. Doskonała lokalizacja – w pobliżu zjazdu na autostradę A1, a także w pobliżu największych górnośląskich miast, takich jak Katowice, Gliwice i Bytom, sprawia, że domy jednorodzinne na sprzedaż zyskują na wartości. Znajdujące się w pobliżu przedszkole, przychodnia specjalistyczna a także centra handlowe pozwalają na spełnienie największych potrzeb niemal natychmiast – bez konieczności wsiadania do samochodu. Dodatkowo okalająca osiedle Wzgórze Witosa zieleń czyni jego otoczenie przyjazne dzieciom, spacerowiczom a także właścicielom psów.

Wizualizacja nowe domy

Domy jednorodzinne do kupienia w mieście Tarnowskie Góry

Dostępne w ofercie Lea Development domy jednorodzinne do kupienia są w stanie surowym jednak dodatkowo przyjmujemy zlecenia na doprowadzenie lokalu do stanu deweloperskiego. Oferowane przez nas w pobliżu miasta Tarnowskie Góry domy jednorodzinne do kupienia są już w tym momencie – sprawdź nasz cennik, by poznać ofertę wolnych jeszcze lokali. Znajdujące się na terenie osiedla Wzgórze Witosa dom jednorodzinne mogą być kilkupokojowe – znajduje się w nich miejsce na łazienkę, sypialnię, salon, jadalnię a także jeden lub dwa dodatkowe pokoje, co jest zasługą piętrowej ich budowy. Są one ponadto wyposażone w garaż oraz wytrzymały, funkcjonalny podjazd. Duża powierzchnia i przestronny charakter z pewnością wyróżniają nasze wystawione na sprzedaż domy jednorodzinne.

 

Zobacz również: