fbpx

Nowe mieszkania deweloperskie Gliwice

 

Szukanie mieszkania deweloperskiego w Gliwicach i innych okolicznych miastach może być trudne. Sprawdź nowe możliwości osiedla Wzgórze Witosa, które oferuje nowoczesne domy i mieszkania w stanie surowym zamkniętym. Inwestycja Lea Development to połączenie atrakcyjnej lokalizacji, położonej niedaleko centrum miasta z zaciszem i bliskością natury w postaci parków i terenów zielonych. Jest to idealna propozycja dla osób, które szukają kompromisu pomiędzy zgiełkiem dużych aglomeracji, a życiem na peryferiach.

Wykończenie mieszkania w surowym stanie

Obecnie, rynek nieruchomości oferuje wiele możliwości. W Gliwicach możesz znaleźć mieszkania w surowym stanie, deweloperskie, a nawet pod klucz. W zależności od rodzaju, możesz liczyć na różne etapy wykończenia. W przypadku stanu surowego, mówimy o mieszkaniu lub domu, który posiada fundamenty, ściany i stropy. Wszystkie prace konstrukcyjne muszą zostać zakończone. Dom czy mieszkanie w stanie surowym nie posiada instalacji. W przypadku stanu surowego zamkniętego, posiadamy okna oraz drzwi, a także instalację elektryczną i możliwość podpięcia do mediów. Stan surowy otwarty lub zamknięty jest jednak rzadko spotykaną formą sprzedaży mieszkań, częściej dotyczą one domów. Z reguły stan surowy zamknięty to 50% kosztów domu lub mieszkania.

Wzgórze Witosa – nowe osiedle

Zakup mieszkania lub domu na nowym osiedlu daje możliwość ingerowania w projekt budowy. W przypadku inwestycji Wzgórze Witosa w okolicach Gliwic, dajemy Klientom możliwość nanoszenia poprawek w zakresie rozmieszczenia ścian, czy stanu w jakim chcą odebrać dom. Oferujemy dodatkową usługę doprowadzenia mieszkania czy domu w stanie surowym zamkniętym do stanu deweloperskiego.

Mieszkania i domy na Wzgórzu Witosa to świetna lokalizacja! Pozwala cieszyć się z terenów zielonych i parków, nie rezygnując z atrakcji centrum miasta. Inwestycja znajduje się w okolicach Gliwic i innych miast aglomeracji śląskiej: Bytomia, Chorzowa czy Katowic. Dlatego jest atrakcyjna nie tylko dla mieszkańców Tarnowskich Gór, ale również osób z miast ościennych.

Zobacz też: mieszkania deweloperskie Tarnowskie Góry, mieszkania w stanie surowym Śląsk.