fbpx

Nowe mieszkania Chorzów

Poszukując domu lub nowego mieszkania w Chorzowie, możesz skorzystać z naszej propozycji osiedla domów bliźniaczych w Tarnowskich Górach. Wzgórze Witosa to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, młodych par oraz osób, które lubią spędzać czas w okolicy pełnej parków i przyrody. Pomimo lokalizacji pod miastem, Wzgórze Witosa położone jest w niedalekiej odległości od centrum. Możesz cieszyć się spokojną okolicą, korzystając jednocześnie z udogodnień dużej aglomeracji.

Rynek pierwotny Chorzów

Mieszkania deweloperskie z rynku pierwotnego niosą ze sobą wiele zalet. Głównym powodem ich popularności jest wykorzystywanie najnowszych technologii budowlanych oraz trwałych, lepszej jakości materiałów. Wykończenie i budownictwo mieszkań deweloperskich znacznie przewyższa te z rynku wtórnego. Nowe mieszkania w Chorzowie i okolicach nie tylko dają możliwość ingerencji w projekt, wykorzystują funkcjonalne rozwiązania, lepszą akustykę oraz dużo udogodnień np. garaż. Warto zwrócić uwagę na fakt, że nowe mieszkania czy domy pozwalają na dużo szybsze wprowadzenie się. Kupno nieruchomości z rynku wtórnego, często wiąże się z generalnym remontem i doprowadzeniem do stanu zgodnym z naszymi potrzebami.

Nowe inwestycje mieszkaniowe Chorzów

Pomimo ciągle rozwijającego się rynku deweloperskiego w Chorzowie, warto zwrócić również uwagę na propozycję w miastach ościennych. Mimo, że nasze osiedle mieści się w Tarnowskich Górach, bliska odległość od autostrady A1 sprawia, że w wygodny sposób dojedziesz do większości miast w województwie śląskim. W obrębie osiedla Wzgórze Witosa znajdziesz wszystkie udogodnienia tj. place zabaw, szkoła, park czy kompleks sklepowy. Pracując w centrum miast bez problemu możesz dojechać do interesującego Cię miejsca. Osiedle oferuje bardzo dobre połączenie komunikacyjne z większością miast ościennych na Śląsku. Zapraszamy!

Sprawdź również: nowe mieszkania deweloperskie Gliwice, nowe mieszkania deweloperskie Tarnowskie Góry, mieszkania w stanie surowym Śląsk.