fbpx

Nieruchomości Gliwice

Szukając mieszkania lub domu położonego w Gliwicach i miastach ościennych możesz skorzystać z usług biura nieruchomości Lea Development. Agencja nieruchomości zarządza kilkoma inwestycjami na terenie województwa śląskiego. Rynek pierwotny oferuje bardzo wiele możliwości. Możesz zdecydować się na mieszkania w centrum miasta lub domy położone w zacisznych dzielnicach. W zależności od swoich potrzeb, biuro nieruchomości znajdzie dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Nieruchomości na sprzedaż

Aktualnie, Lea Development oferuje domy w zabudowie bliźniaczej na terenie Tarnowskich Gór. Dostępne domy o powierzchni ponad 120 m2 to świetna inwestycja dla rodzin z dziećmi i osób, które chcą odpocząć od zgiełku miasta. 4 pokojowe, dwupoziomowe domy bliźniacze zlokalizowane są w spokojniej dzielnicy, z licznymi terenami zielonymi, które sprzyjają spacerom i innym aktywnościom. Nowoczesne budownictwo i ekologiczne rozwiązania to priorytet w sprzedaży nieruchomości – znajdziesz to wszystko w Lea Development.

Biuro nieruchomości Lea Development

Szukając domów lub mieszkań na śląsku, sprawdź ofertę biura nieruchomości Lea Development z Tarnowskich Gór. Współpracując z biurem nieruchomości masz możliwość otrzymania powiadomienia o nowych ofertach na rynku. Mimo, że biuro nie znajduje się w Gliwicach, zapraszamy do nas wszystkie osoby z województwa śląskiego i okolic. Agencja nieruchomości Lea Development to gwarancja bezpieczeństwa transakcji i inwestycji, a każdy dom czy mieszkanie z oferty to nieruchomość o wysokim standardzie.

Jesteśmy otwarci i elastyczni, dlatego większość naszych lokali na etapie projektowania możesz dostosować do swoich potrzeb. Lokalizacja i położenie budynku na sprzedaż to bardzo ważna kwestia. Oferujemy Państwu nowe lokale w Tarnowskich Górach w dzielnicy z dobrym połączeniem komunikacyjnym w bliskiej odległości od centrum miasta.

Dowiedz się więcej o: