fbpx

Tarnowskie Góry – lokale mieszkaniowe na osiedlu Wzgórze Witosa

 

W mieście Tarnowskie Góry lokale mieszkalne dostępne są w ofercie dewelopera Lea Development, którego inwestycja w postaci osiedla Wzgórze Witosa znajduje się w dzielnicy Repty. Sąsiedztwo w postaci parku Repty Śląskie a także drobnej infrastruktury sprawia, że lokale mieszkaniowe w tej okolicy doskonale spisują się jako miejsce bytowania młodych dorosłych, rodzin z dziećmi a także seniorów. Tłoczne centra miast cieszą się wśród ludzi coraz mniejszym zainteresowaniem w związku z panującym w nich gwarem i ruchem samochodowym, dlatego osiedle Wzgórze Witosa znajduje się w oddaleniu od centrum tarnowskich Gór jednak w pobliżu drogi dojazdowej umożliwiającej szybkie dostanie się do niego.

Lokale Tarnowskie Góry – osiedle Wzgórze Witosa

W mieście Tarnowskie Góry lokale mieszkaniowe znaleźć można w ofercie śląskiego dewelopera. osiedle Wzgórze Witosa charakteryzuje się utrzymanym w nowoczesnym, funkcjonalnym stylu budownictwem, otoczeniem w postaci 120 metrowej działki a także obecnością garażu. Dwupoziomowe lokale mieszkalne zrealizowane w zabudowie bliźniaczej wyróżnia obecność kilku pokojów, salonu, kuchni, łazienki oraz garażu. ich powierzchnia, przez wzgląd na to, że domy oferowane są w stanie deweloperskim, może zostać w dowolny sposób przez Ciebie zagospodarowana. Dlaczego oferowane w mieście Tarnowskie Góry lokale mieszkaniowe są wartą rozpatrzenia propozycją? Po pierwsze olbrzymie znaczenie ma ich w przypadku zastosowania materiałów ograniczających uciekanie ciepła w sezonie grzewczym co przekłada się na niższe koszty energii, którą trzeba będzie zużyć na ogrzanie lokalu zimą, a po drugie są one bezczynszowe. W przeciwieństwie do lokali mieszkalnych w blokach lub kamienicach przynależących do wspólnot mieszkaniowych za dom na osiedlu Wzgórze Witosa nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów w skali miesiąca.

Tarnowskie Góry – lokale na sprzedaż w dzielnicy Repty

Wzgórze Witosa to inwestycja deweloperska, w ramach której wybudowanych zostało 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dzięki czemu w ich wnętrzach skrywa się aż 40 lokali na sprzedaż. Dobrze zorganizowana przestrzeń, wyremontowana droga dojazdowa a także zaciszna okolica sprawia, że dostępne w mieście Tarnowskie Góry lokale na sprzedaż są doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie ciszę, spokój oraz kontakt z naturą. W bliskim sąsiedztwie osiedla Wzgórze Witosa znajduje się park Repty Śląskie, w którym wolny czas spędzić można na spacerach lub oddając się różnego rodzaju aktywnościom fizycznym. Wybierając miejsce zamieszkania olbrzymie znaczenie ma oczywiście standard oferowany przez kolejne lokalizacje, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by oferowane na Wzgórzu Witosa w mieście Tarnowskie Góry lokale na sprzedaż gwarantowały estetyczny wygląd, funkcjonalność a ich wnętrze było doskonale zorganizowane.

Czy warto wybrać lokal w Tarnowskich Górach?

Tarnowskie Góry to miasto, które w ostatnich latach prężnie się rozwija oferując nowe miejsca pracy, lokale mieszkalne a także wiele atrakcji mających charakter turystyczny. Pod tym względem, a także mając na uwadze oczyszczające się w wyniku zamknięcia kopalń, Tarnowskie Góry wydają się być doskonałym miejscem na to, by rozpocząć nowy etap w życiu. Każdy oferowany przez nas lokal w Tarnowskich Górach to najwyższej jakości budownictwo w realizacji którego wykorzystane zostały najbardziej innowacyjne i przyjazne środowisku rozwiązania budowlane. Ponadto wnętrze lokalu można zagospodarować wedle własnego uznania w zgodzie z własnym pomysłem lub projektem autorstwa współpracującej z nami architekt Marzeny Miszczyk służącej poradą oraz oferującej usługi projektowania wnętrz. Lokal w Tarnowskich Górach to doskonała inwestycja – wybierz najlepsze rozwiązania i wprowadź się na osiedle Wzgórze Witosa!

Sprawdź również:  śląskie biuro nieruchomości Lea Development, Tarnowskie Góry – domy do sprzedania, sprzedaż domów Tarnowskie Góry