fbpx

Domy – Repty Śląskie

Osobom poszukującym ucieczki od tłoku miasta i jego zgiełku do gustu powinna przypaść propozycja, którą przygotowaliśmy – nowoczesne budownictwo na osiedlu Wzgórze Witosa i zaciszne, przytulne domy w Reptach Śląskich. Atrakcyjne otoczenie – okalające teren osiedla zieleń i przyroda – a także własny ogród to z pewnością nie jedyne atuty, które posiadają domy w Reptach.

Repty Śląskie – stare i nowe zarazem

Repty Śląskie to miejscowość będąca jednocześnie dzielnicą miasta Tarnowskie Góry położonego na Górnym Śląsku. Początki dzielnicy Repty Śląskie sięga korzeniami już XIII wieku w związku z czym jest to miasto posiadające wieloletnią historię a co za tym idzie również szereg lokalnych atrakcji turystycznych. Zaciszne, słynące z parku i Doliny Dramy Repty są malowniczą okolicą, którą łącząc w sobie stare i nowe stale się rozwija czerpiąc ze swojej historii. Znajdujące się w tym miejscu osiedle Wzgórze Witosa to jedna z najnowszych inwestycji deweloperskich w Tarnowskich Górach – minimalistyczne i nowoczesne budownictwo doskonale wkomponowuje się w otoczenie oddając ducha tej lokalizacji. Dzięki temu, że Wzgórze Witosa położone niezwykle blisko wcześniej wspomnianego Parku Repty okolica jest naprawdę czarująca i pozwala nacieszyć oko pięknem natury. Bliska obecność parku czyni to miejsce wyjątkowym i umożliwia spędzanie czasu na świeżym powietrzu nie tylko na okalającej domy ponad 120m2 działce, ale również w zaciszu i cieniu drzew rosnących w parku.

Domy – Repty Śląskie

Domy w Reptach Śląskich to nowoczesne, minimalistyczne i nastawione na dużą ergonomię oraz funkcjonalność budownictwo. Wykonanie z trwałych materiałów w zgodzie z tradycyjnymi, sprawdzonymi już technikami i technologiami budowlanymi sprawia, że dostępne w mieście Repty Śląskie domy są nie tylko odporne na zewnętrzne czynniki atmosferyczne i ewentualne usterki mechaniczne ale również są to budowle przyjazne środowisku. Nie szkodzą one środowisku naturalnemu okalającemu osiedle Wzgórze Witosa a przy tym nie mają również negatywnego wpływu na zdrowie ludzi. Oferowane w mieście Repty Śląskie domy to budownictwo cechujące się także energooszczędnością – skonstruowane zostały tak, by ograniczać zapotrzebowanie na energię cieplną i redukować koszty eksploatacyjne. Domy w Reptach Śląskich znajdujące się na Wzgórzu Witosa to najwyższej jakości konstrukcje zapewniające komfortowe warunki mieszkaniowe a także charakteryzujące się starannie zaplanowaną przestrzenią we wnętrzach. Dwupoziomowe budynki oferują na każdym piętrze po 4 pokoje – na parterze są to: przedpokój, kuchnia, jadalnia oraz salon natomiast na piętrze: 3 pokoje, które spiszą się w roli gabinetu, garderoby lub sypialni a także łazienka.

rzut domu w Reptach Śląskich

Projekty nowoczesnych domów, piętro A

Repty Śląskie – dom dla każdego!

Każdy dostępny na Wzgórzu Witosa w Reptach Śląskich dom znajduje się w dobrze skomunikowanej z okolicznymi miastami i najważniejszymi punktami okolicy. W pobliżu znajduje się zjazd na autostradę A1 a także centrum miasta Tarnowskie Góry. W otoczeniu, jak już zostało wspomniane, znajduje się dużo przyrody i zieleni, która pozwoli na wypoczynek rodzinom z dziećmi, seniorom a także osobom ceniącym sobie własne towarzystwo oraz spacery z psem. Decydując się na dom w Reptach Śląskich zyskujesz sąsiedztwo punktów usługowych oraz kompleksów takich jak: szkoła, place zabaw a także kompleks handlowy, w którym zrobisz najważniejsze (i te mniej istotne) zakupy. Co zyskujesz wybierając położony w miejscowości Repty Śląskie dom? Z pewnością ciszę i spokojną okolicę zapewniające prywatność oraz poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Zainteresował Cię dom w Reptach Śląskich? Być może Twoją uwagę przykują również domy deweloperskie Tarnowskie Góry i domy w stanie surowym Tarnowskie Góry – koniecznie sprawdź ofertę budynków mieszkalnych dostępnych na osiedlu Wzgórze Witosa.