fbpx

Domy deweloperskie Śląsk

Podjęcie decyzji czy wybrać dom z rynku pierwotnego czy wtórnego jest bardzo trudne. Zwróć uwagę na wszystkie wady i zalety, a przede wszystkim możliwość dopasowania domu do swoich preferencji. Do największych zalet nowych domów należy fakt, że na etapie projektowania możesz zastosować własne rozwiązania. Lea Development jako deweloper, oferuje klientom możliwość dostosowania domu w stanie surowym do stanu deweloperskiego. Wszelkie ewentualne sugestie, przeniesienie ścian, możesz zgłosić przed budową.

Wzgórze Witosa to osiedle w Tarnowskich Górach, idealne również dla mieszkańców z ościennych lokalizacji. Zapraszamy osoby z całego Śląska! Z uwagi na atrakcyjną lokalizację, liczne tereny zielone i parki, osiedle będzie dobrym rozwiązaniem dla osób aktywnych fizycznie lub rodzin z dziećmi.

Budowa domu stan deweloperski Śląsk

Dom w stanie deweloperskim posiada już ukończone ściany i podłogi. Należy go jednak wykończyć, aby móc się całkowicie do niego wprowadzić. Osiedle Wzgórze Witosa to domy bliźniacze w stanie surowym. Oznacza to, że postawione są ściany, drzwi wejściowe i garażowe, okna i schody. Wszystkie elementy, w które wyposażony jest dom, zaznaczone są w umowie. Dla naszych klientów proponujemy usługę doprowadzenia stanu surowego do deweloperskiego.

Lokalizacja

Wzgórze Witosa to osiedle położone niedaleko autostrady A1 w kierunku Gliwic i Pyrzowic. Dzięki temu możesz w szybki sposób podróżować po różnych miastach aglomeracji śląskiej. Pracując w centrum miasta, możesz korzystać z jego atrakcji, natomiast w domu na obrzeżach cieszyć się ze spokoju i zielonych terenów.

Zobacz też: domy deweloperskie Tarnowskie Góry, domy deweloperskie Katowice, domy deweloperskie Gliwice.