fbpx

Domy deweloperskie Gliwice

 

Gliwice położone są od osiedla Wzgórze Witosa około 25 km. Nowe domy deweloperskie od Lea Development zlokalizowane są blisko zjazdu na autostradę A1, dzięki czemu szybko i sprawnie pojedziesz w kierunku Gliwic lub Pyrzowic. Inwestycja obejmuje budowę 20 domów, które możemy doprowadzić do stanu deweloperskiego.

Osiedle nowych domów w okolicy Gliwic

Osiedle Wzgórze Witosa położone jest w bardzo dobrej lokalizacji. W bliskiej odległości znajdują się centralne miasta aglomeracji śląskiej – w tym Gliwice. Nowe budownictwo daje możliwość ingerencji w ostateczny projekt wnętrza domu oraz jego wykończenia. Dodatkowo, zastosowane innowacyjne technologie budownictwa sprawiają, że nowe domy są energooszczędne i pozbawione toksycznych czynników. Nasze domy są murowane, a do ich budowy wykorzystano poryzowane pustaki. Ściany zostały ocieplone przy pomocy zewnętrznych płyt styropianowych. Na zewnątrz zastosowano tynk mineralny oraz balustrady. Kupując domy z rynku wtórnego, nie mamy możliwości indywidualnego rozłożenia pomieszczeń. Niektóre ściany mogą nie nadawać się do wyburzenia, co utrudnia dopasowanie domu do swoich potrzeb. Lea Development umożliwia Klientom ingerowanie w rozmieszczenie pomieszczeń na etapie projektowania. Oprócz tego, dajemy możliwość wykończenia stanu surowego zamkniętego do deweloperskiego. Jesteśmy elastyczni i chętnie wprowadzamy w życie sugestie przyszłych mieszkańców! Postaw na domy w stanie deweloperskim Gliwice!

Nowe domy Gliwice rynek pierwotny

Osiedle nowych domów w pobliżu Gliwic to świetna inwestycja. Całe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej zaprojektowane jest w sposób harmonijny z poszanowaniem ekologii. Decydując się na stan deweloperski lub surowy zamknięty z rynku pierwotnego zyskujesz nowoczesne budownictwo z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Wzgórze Witosa to inwestycja, która oferuje nowe domy deweloperskie blisko centrum, ale z dala od zgiełku. W okolicy znajdziesz wiele terenów zielonych, a dobrze skomunikowana lokalizacja pozwoli Ci dojechać do wielu miast aglomeracji śląskiej. Stan deweloperski i surowy pozwala Ci dowolnie wykończyć budynek, a powierzchnia działki może zostać zagospodarowana wedle wizji właściciela.

Standard deweloperski wysoka jakość

Dom w stanie deweloperskim w Gliwicach i nie to często wybierany stan lokalowy. Gwarantuje dowolność jeżeli chodzi o aranżacje i dobór materiałów wykończeniowych. Niezależnie od tego czy kupujesz mieszkanie, dom wolnostojący czy w zabudowie szeregowej, stan deweloperski oznacza to samo. Wzgórze Witosa oferuje domy bliźniacze, gdzie liczba pokoi to 4 na piętrze. Dwupiętrowy dom w stanie deweloperskim w Gliwicach daje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza.

Wzgórze Witosa – zielona okolica

Wiemy, że atrakcyjna lokalizacja to bardzo duża wartość dla przyszłego domu. Wzgórze Witosa położone jest w pobliżu licznej zieleni, lasów oraz parków. Pomimo ucieczki od zgiełku miasta, osiedle znajduje się w bliskiej odległości od centrum. Jest to świetna alternatywa dla osób, którym zależy na mieszkaniu w miejscu, gdzie mogą spędzić aktywnie czas. Nie musisz rezygnować z atrakcji centrum miasta, znajdując się cały czas jego pobliżu.

Zielona okolica

Nowe nieruchomości na terenie Gliwic i miast ościennych oferowane przez Lea Development to inwestycja dla rodzin z dziećmi, a także osób, które chcą uciec od zgiełku. Rynek pierwotny oferuje wiele możliwości! Szukając nowego domu w Gliwicach skorzystaj z naszej oferty!

Zobacz też: dom bliźniak Tarnowskie Góry, dom stan surowy Tarnowskie Góry.