fbpx

Dom w stanie surowym Gliwice

 

Wzgórze Witosa to osiedle domów bliźniaczych w stanie surowym zamkniętym. Inwestycja obejmuje 20 domów piętrowych z garażem i ogródkiem. Mimo, że osiedle nie znajduje się w Gliwicach, jest z nim bardzo dobrze połączone. Wzgórze Witosa mieści się w niedalekiej odległości od Gliwic, Katowic i innych miast aglomeracji śląskiej. Dla zmotoryzowanych, w niedalekim odcinku znajduje się autostrada A1, która umożliwia dojazd w kierunku Gliwic i Pyrzowic.

Dom w stanie surowym od Lea Development

Atrakcyjny dom na sprzedaż nie musi znajdować się w centrum Gliwic. Lea Development oferuje dom w zabudowie bliźniaczej w Tarnowskich Górach blisko centrum miasta. Obszerny dom wolnostojący nie sprawdzi się u każdego. Wybierz dom bliźniak w stanie surowym. Taka inwestycja pozwala na dowolne wykończenie i aranżacje. Wzgórze Witosa to domy dwupoziomowe posiadające 4 pokoje na piętrze. Lokalizacja w spokojnej okolicy sprawia, że jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i osób, które chcą odpocząć od zgiełku miasta. Nieruchomości w Gliwicach mogą być trudnodostępne, dlatego warto rozważyć zakup domu w Tarnowskich Górach. Działka użytkowa o powierzchni ponad 120 m2 pozwala na swobodny relaks i grillowanie w ogrodzie. Zabudowa bliźniacza składa się z dwóch domów jednorodzinnych połączonych ze sobą wspólną ścianą.

Wykończenie domu w stanie surowym zamkniętym

Kupując nowy dom, warto zwrócić uwagę na stan w jakim go otrzymamy. Na rynku dostępne są różne opcje. Możemy zakupić dom w stanie surowym, który oznacza obiekt nie wykończony i nie posiadający instalacji. Stan surowy zamknięty domu to etap, który wymaga wykończenia wielu elementów przez kupującego. Od stanu surowego różni się tym, że posiada okna oraz drzwi. Domy na Wzgórzu Witosa mają płaskie dachy, okna pcv bez rolet, a także antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz bramę garażową, która sterowana jest manualnie. Do najważniejszy elementów wykończenia należeć będzie, ułożenie podłóg, tynkowanie ścian, w przypadku domu piętrowego – wykonanie schodów, malowanie ścian, montaż urządzeń grzewczych, oświetlenia itp. Wszystkie rzeczy, które wiążą się z wykończeniem domu, powinny być szczegółowo opisane w umowie. Na osiedlu Wzgórze Witosa umożliwiamy kupującym usługę doprowadzenia domu surowego do stanu deweloperskiego. Jeżeli zależy Ci na szybszym wprowadzeniu się, warto rozważyć tą opcję.

Atrakcyjne położenie – Gliwice i miasta ościenne

Osiedle Wzgórze Witosa, mimo że mieści się na uboczu w otoczeniu przyrody, znajduje się również w niedalekiej odległości od centrum miasta Tarnowskie Góry. Jest to świetna propozycji dla osób mieszkających w okolicznych miastach np. w Gliwicach. Odległość między miastami to około 22 km. Możesz więc cieszyć się bliskością lasu, parków, korzystając jednocześnie z atrakcji miasta Gliwice. Bliska odległość do największych uczelni, centrów handlowych i biznesowych to z pewnością duży atut. Nie musisz porzucać jednak mieszkania w zacisznym miejscu.

Zobacz też: domy deweloperskie Tarnowskie Góry, domy w stanie surowym Tarnowskie Góry.