fbpx

Dom bliźniak Ruda Śląska

Osiedle Wzgórze Witosa co prawda nie mieści się w Rudzie Śląskie, ale w Tarnowskich Górach, które jest położone niedaleko tego miasta. Sąsiedztwo licznych terenów zielonych sprawia, że nawet zagorzali zwolennicy zgiełku centrum miasta, decydują się na osiedle domów bliźniaczych. W okolicy znajdują się parki, place zabaw, przedszkole i sklepy, wszystko co potrzebujesz mieć pod ręką na co dzień. Świetne połączenie z autostradą A1 w kierunku Pyrzowic i Gliwic sprawia, że jeżeli pracujesz w innym mieście aglomeracji śląskiej bez problemu tam dojedziesz.

Dom bliźniacze Ruda Śląska zalety

Dom bliźniak daje nam połączenie zalet domu jednorodzinnego z szeregowym. Zabudowa bliźniacza oferuje o wiele większą działkę, a także dowolność jeżeli chodzi o projektowanie wnętrza domu i ogrodu. Ograniczeniem mogą być konkretne wymogi dotyczące elewacji, a także wspólna ściana pomiędzy drugim domem. Z jednej strony, może ona pozytywnie wpłynąć na koszty związane z ogrzewaniem, natomiast z drugiej może powodować wzmożone hałasy po stronie sąsiadów. Minusem może być również brak ona po jednej ścianie. O domach w zabudowie bliźniaczej krąży mit, że jest to rozwiązanie tylko dla wielopokoleniowych rodzic. Aktualnie, coraz więcej osób decyduje się na tego rodzaju obiekty z obcymi ludźmi. Mieszkanie w bliskim otoczeniu z innymi sprawia, że możemy czuć się bardziej bezpieczni. W przypadku dłuższego wyjazdu, mamy pewność że dom jest pod obserwacją sąsiada.

Dogodna lokalizacja

Osiedle domów bliźniaczych Wzgórze Witosa, położone jest w bardzo dobrej lokalizacji. Domy znajdują się w Tarnowskich Górach, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby osoby z ościennych miast zamieszkały w tej lokalizacji. Zapraszamy mieszkańców Rudy Śląskiej, Chorzowa, Bytomia czy innych miast z aglomeracji śląskiej.

Sprawdź: dom bliźniak Tarnowskie Góry, dom bliźniak Gliwice, dom bliźniak Katowice.