fbpx

Dom bliźniak Gliwice

 

Osiedle Wzgórze Witosa mimo, iż nie znajduje się w Gliwicach, jest bardzo dobrze połączone komunikacyjnie z tym miastem. Szukając nowego domu w Gliwicach koniecznie sprawdź ofertę dewelopera Lea Development! Położenie w pobliżu autostrady A1 sprawia, że szybko możemy dojechać do centrum Gliwic ciesząc się jego atrakcjami. Osiedla domów na sprzedaż, które znajdują się na obrzeżach miast są coraz bardziej popularne. Ludzie porzucają zatłoczone centra miast, poszukując terenów zielonych w bliskiej odległości od lasu czy parku. Budowa domów w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy, to propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi jak i osób, chcących odpocząć od zgiełku centrum miasta.

Zabudowa bliźniacza Gliwice, atrakcyjna lokalizacja

Nowoczesne domy bliźniaki w okolicach Gliwic to zdecydowanie kompromis pomiędzy domem wolnostojącym, a szeregowym. Każdy bliźniak posiada osobne wejście do domu, garaż oraz duży ogródek. Osiedle Wzgórze Witosa to inwestycja, która znajduje się w miejscu pełnym zieleni. Jeżeli szukasz miejsca w którym będziesz mógł aktywnie spędzać czas w atrakcyjnych okolicznościach przyrody – nasza propozycja jest zdecydowanie dla Ciebie! Nie musisz rezygnować z korzyści dużego miasta. Wzgórze Witosa znajduje się w niedalekiej odległości od centrum Tarnowskich Gór. Szukasz obszernego piętrowego domu na sprzedaż? Wybierz dom bliźniaczy niedaleko Gliwic. Dom w zabudowie bliźniaczej jest świetnie połączony komunikacyjnie z miastami województwa śląskiego: Gliwicami, Katowicami, Chorzowem czy Bytomiem. Lea Development oferuje do sprzedania domy typu bliźniak, gdzie powierzchnia działki przekracza 120 metrów.

Dom bliźniak w stanie surowym – najważniejsze informacje

Wzgórze Witosa to osiedle domów bliźniaczych w stanie surowym zamkniętym. Co to oznacza? Jest to etap, w którym zamontowane są okna, drzwi zewnętrzne, brama garażowa, izolacja, ścianki działowe, a także doprowadzono media. Wszelkie instalacje wewnątrz domu, wykończenie podłóg czy tynkowanie, wykonywane są przez kupującego. Jako deweloper dajemy naszym Klientom możliwość wykupienia dodatkowej usługi, jaką jest doprowadzenie domu do stanu deweloperskiego. Na etapie projektowania, pozwalamy też na ingerencję w układ pomieszczeń i rozmieszczenie ścianek działowych. Dom bliźniak to budynek wybudowany w technologii nowoczesnej z wykorzystaniem innowacyjnych materiałów znacząco wpływa na trwałość obiektu.

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej

Piętrowy dom bliźniak w Gliwicach to rozwiązanie dla rodzin wielopokoleniowych, a także dla osób lubiących towarzystwo przyjaciół i znajomych. Budynek w zabudowie bliźniaczej posiada tzw. ślepą ścianę, która łączy jeden dom jednorodzinny z drugim. Do każdego domu przynależy ogród. Pomimo tego, że powierzchnia działki jest niewielka, pozwala na dowolne zaaranżowanie ogrodu i stworzenie miejsca do relaksu i grillowania. Na popularność sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej wpływa fakt, że oferuje ona wiele udogodnień zbliżonych do domu jednorodzinnego.

Dom na sprzedaż Gliwice – śląskie

Dom w zabudowie bliźniaczej położony niedaleko Gliwic to świetna alternatywa dla zatłoczonego centrum metropolii śląskiej. Jeżeli myślisz nad zakupem nowego domu w Gliwicach sprawdź ofertę Lea Development! Budynek wybudowany w niedalekiej odległości w Tarnowskich Górach może wzbudzić Twoje zainteresowanie. Lea Development oferuje dom w zabudowie bliźniaczej położony blisko autostrady A1. Deweloper zadbał o dobre połączenie komunikacyjne i infrastrukturę na terenie całego osiedla.

Zobacz również: dom bliźniak Tarnowskie Góry, nowe mieszkania deweloperskie Gliwice.